יש מישהו שזקוק לתמיכה שלך
למי אוכל לעזור?
 
תרומות אחרונות

מוטי
  300 ש"ח תרומה:
  מדינה:

שם פרטי ומשפחה
  5 ש"ח תרומה:
  מדינה:

יעקב כהן
  800 ש"ח תרומה:
  מדינה:

דודי שמעוני
  2500 ש"ח תרומה:
  מדינה:

יואב יצחק
  500 ש"ח תרומה:
  מדינה:

דודו לוי
  1200 ש"ח תרומה:
  מדינה:

תרומה באמצעות

אתר מאובטח


לאהוב את עצמך
להפריח את השממה... זוכרים את האמרה? המדינה הנהדרת שלנו, אינה שממה כבר מזה זמן רב. אבל אפשר להפריח אותה בכל אשר נפנה: עזרה לסטודנט דל אמצעים הזקוק לעזרה בדרך ללימודי התואר, תמיכה ביזמות צעירה עם רעיון מבריק ביד ואימוץ חיילים – אמיצים - החוזרים מהחזית צריכת תרבות ישראלית בהתהוותה (אומנות, מוזיקה, ספורט, חינוך ויצירה), כל אלה יחדיו יוצרים ישראליות חזקה, אחראית, צודקת ובטוחה בעצמה. ואנו, שלוקחים בכך חלק, עוזרים לכלל אזרחי מדינת ישראל, בניה ובנותיה, לצמוח.

להיות מספר 1– מדינת ישראל מתקיימת בסביבה אתגרית, הן גיאוגרפית והן כלכלית. אנחנו חייבים להיות תחרותיים בכדי להתקיים, ומרגישים כי להיות הכי טובים הינו ערך ששווה להילחם למענו. כל אחד ואחת יכולים לאמץ את הספורט הישראלי, ספורטאים, תחרויות וקבוצות הספורט כלכלית והתנדבותית.

טיולים ומסעות– המסע של בני נוער לפולין, הינו הצלחה ישראלית תודעתית מסחררת, הגטאות ומחנות ההשמדה אף פעם לא נשארים לבד. יש הרבה נכסים יהודיים בכל מקום בעולם, אפשר לייחד חופשה המשפחתית למסע שורשים קטן (במקום מסע הקניות הסטנדרטי...) ואף להשלים מניין בבית הכנסת המקומי.

זמן = כסף– בעולמנו הקפיטליסטי, אין הזדמנויות שוות. מבוגרים נפלטים ממעגל העבודה, משפחות חד הוריות מגיעות לפת לחם ועסקים פושטים רגל. מעבר לחינוך, כלי המאבק האמיתי והיחיד שיש לנו למיגור העוני, האבטלה והייאוש הינו יזמות עסקית. כמעט כל אחד יכול לקום ולהיות אדון לגורלו אבל... כל אחד יכול להיעזר גם בקצת עזרה. תמיכה כלכלית, יעוץ מקצועי ואפילו סתם הקצאת מחסן ישן יכולה לתרום פלאים להצלחה של עסק זעיר.

הבטיחו את עתידנו- לימודי תואר הינם המפתח לפרנסה והצלחה בעולם המודרני. עם התמיכה שלכם, כל אחד יוכל להצליח ולרכוש השכלה, ולהגיד לכם תודה ענקית על העזרה.

החיות האהובות שלנו– ממש לאחרונה, אשתי שטיילה בסביבת מגורינו, כאשר שמעה יללות כלב הבוקעות מבור מים עתיק. היא לא התעצלה והורידה מים ומזון ולאחר מכן קראה למחלץ חיות, ששלשל את עצמו לקרקעית הבור בסנפלינג. בעודנו תוהים מי ישלם על השירות, הגיע הרבש"צ היישובי לראות מה פשר המהומה והופתע למצוא את כלבתו האהובה.

היום לתרום זה קל!
הירשמו עוד היום באתר "שימו לב", אז תוכלו גם לתרום מלב אל לב ומכל הלב לסטודנטים, חיילים, בחורי ישיבה, נזקקים, סיוע בחתונות, ילדים נזקקים להשתלה ולכל מטרה נעלה לבחירתכם.
במערכת החסד הייחודית שלנו, אתם תורמים ישירות לנזקקים בכל דרך שתבחרו.

זקוקים לעזרה?אתם לא לבד! הירשמו עכשיו באתר "שימו לב" ותיהנו מתרומה מכל הלב!
לחצו כאן להרשמה >>
 

 
 

 

 
    בקרו אותנו ב:
 
 
 
 
 
 
 
 
אנחנו ב"דרך הלב" כאן - בשביל לעזור לקמפיין התרומות
שלך בצורה הכי טובה שאפשר, מכל הלב:
 
כל אחד יכול לפתוח אצלינו קמפיין התרמה, לכל מטרה שהיא.

כל תרומה שמתקבלת מועברת לחשבון הנתמך. גם קמפיינים שלא השיגו את סכום
היעד אותו הציבו המטרה בתחילת הדרך.

הממשק של "דרך הלב ידידותי ונוח, שעושה חשק להתגייס ולתרום.

מאחורינו עומד חבר נאמנים פעיל של אנשי ציבור מכל גווני הקשת

מובנות אצלינו במערכת אפשרויות שיתוף משוכללות בכל המדיות החברתיות,
מה שיבטיח תפוצה מקסימלית לסיפור שלך.

אנחנו עושים מאמצים רבים על מנת לאמת ולבדוק את נכונותם ונאמנותם של
הקמפיינים שהועלו.
 
פתח קמפיין התרמה!
   
 Ver 1.0 beta Email - support@derechHalev.co.il