המפעל. סביבת עבודה משותפת, חלל ומרחב עבודה משותף כולל עמדות עבודה מאובזרות, תשתית אינטרנט מהירה, שירותי הדפסה וצילום.

 
 
אודות המפעל סביבת עבודה משותפת וחלל עבודה משותף בתל אביב hamifal.com
המפעל הוא "חלל עבודה משותף" או "סביבת עבודה משותפת" המיועד לפרילנסרים, עצמאיים, ויזמים מתחומים שונים, שיכולים אבל לא רוצים לעבוד מהבית.

למי מיועד?
סביבת עבודה משותפת מיועדת למעצבים, אדריכלים, עיתונאים, בעלי עסקים קטנים, יזמים, בלוגרים, מתכנתים, ולמעשה כל עצמאי, יזם או פרילנסר שעבודותו מצריכה מחשב וחיבור מהיר לאינטרנט מוזמנים להגיע.

אנחנו מאמינים שלא טוב היות העובד לבדו, סביבת עבודה משותפת נותנת לכם אפשרות לכך שעבודה עם אנשים נוספים, תהפוך אתכם לעובדים טובים יותר, שמחים יותר, וחשוב מכל פרודוקטיבים יותר. אנחנו מאמינים שהזדמנויות ותפניות לא נוצרות בבית אלא במפגשים עם אנשים נוספים.

מה מקבלים?
סביבת עבודה משותפת:
כיסא ושולחן קבועים, שני חדרי ישיבות, כרטיס מגנטי אישי, אינטרנט אלחוטי מהיר, לוקר אישי, תיבת דואר (פיסית) אישית, מטבח מאובזר, פינת ישיבה וחשיבה, מדפסת ופקס, ספרייה, אוזן קשבת וכתף תומכת.

רשת חברתית:
היתרון הבולט של עבודה סביבת עבודה משותפת טמון בקהילה שנוצרת במקום. הקהילה אפשר לכם להיפגש פנים אל פנים עם עצמאיים מתחומים שונים שיכולים
להפרות אתכם, לייצר שיתופי פעולה, לשמוע דעה ולתת כתף לדרך הקשה
והארוכה של עמצאיים ויזמים בדרכם למימוש הרעיון או העסק עליו הם עמלים.

שקט:
סביבת עבודה משותפת מיועדת ליצור, להתרכז ולהתמקד בפיתוח של העסק שלכם. אחת הבעיות המרכזיות של העצמאיים היא הדאגה לכל המסביב של העסק שלעיתים נוטל שעות מזמנכם היקר. סביבת עבודה משותפת נותנת לכם את האפשרות לשקט. אנחנו פה בכדי לעזור לכם להפחית את "הרעש" והבירוקרטיות הנלוות לחייו של כל עצמאי. 
 
 

המפעל, סביבת עבודה משותפת. רחוב בר יוחאי 5, תל אביב יפו.     טלפון: 03-5247213     דולב - 054-7521217     דוא"ל: Info@hamifal.co.il